Halniak Targanice - strona nieoficjalna

• 2018-08-21 Po trzech kolejkach
  • 2018-08-20 ZACZYNAMY
  • 2012-02-10 KLUB STU
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Jałowiec Stryszawa - Dąb Paszkówka 1:2
  • Żarek Barwałd - Znicz Sułkowice Bolęcina 2:3
  • Huragan Skawica - Sokół Przytkowice 4:3
  • Wisła Łączany - Skawa Wadowice
  • Żuraw Krzeszów - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:3
  • Burza Roczyny - Naroze Juszczyn 0:3
  • BCS Zawoja - Astra Spytkowice 1:2
  • Halniak Targanice - Orzeł Wieprz 1:0

Halniak - Łysa Góra Zawadka
Ładowanie...

herb HALNIAK Targanice
(1:0)
herb Naroże Juszczyn
HALNIAK Targanice   Naroże Juszczyn

2015-03-29, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

~~
Warunkiem odskoczenia od strefy spadkowej było zdobycie kompletu punktów z drużyna środka tabeli – Narożem Juszczyn. Jak już pisałem w artykule przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, w Halniaku już raczej w tej rundzie nie zagra kilku wartościowych zawodników. Dużym wzmocnieniem zespołu miała być pozycja bramkarza, i trzeba powiedzieć ,że nowy nabytek Halniaka – Rafał Zieliński spełnił pokładane w nim nadzieje. Gdyby nie on to po 10 minutach mogliśmy przegrywać 0-3. Doskonale wyszedł do zawodników szarżujących bezkarnie na polu karnym gospodarzy. Linia obrony grała bez Bizonia i nieobecnego w tym meczu Nowaka. Dopiero po udanych interwencjach Rafała uspokoili swoją grę stoperzy: Zieliński Maciek i Zborowski. Bardzo dobrze na skrzydłach zagrali Urbańczyk na lewej i Rokowski na prawej flance. Ten drugi w 14 minucie powinien wpisać się na listę strzelców. Po minięciu obrońcy, wygrał pojedynek z bramkarzem i zamiast strzelać szukał lepiej ustawionego Górskiego, ale bramkę zdążyli zabezpieczyć obrońcy Naroża. W akcji tej na polu karnym był faulowany Górski ale arbiter główny (Adamczyk) był innego zdania.  Minute później z 18 metrów strzelał Górski, Wydawało się że piłka sunąca po ziemi padnie łatwym łupem bramkarza, lecz ten z wielkim trudem wybił piłkę na korner. W 22 minucie Rokowski już precyzyjnie wrzucił piłkę w pole karne, a Górski wyprzedził bramkarza kierując piłkę do siatki. W 32 minucie mogła paść najładniejsza bramka meczu. Ponownie z prawej stronie Rokowski urwał się obrońcą ostro zacentrował w pole karne, a piłka o milimetry minęła głowę rzucającego się szczupakiem Górskiego. W pierwszej połowi goście grali , dość silnie wiejącym wiatrem, ale poza pierwszymi minutami nie zagrozili bramce gospodarzy. W 57 minucie powinno być 2-0. Z lewej strony piłkę wywalczył Urbańczyk i z pod samej linii końcowej skierował ją w pole karne, przepuścił ją Marczak a nadbiegający Powroźnik powinien skierować ją do odkrytej bramki, ale zrobił to tak niefortunnie że piłka przeleciała nad poprzeczką. W 55 minucie było 2-0. Indywidualną akcją popisał się Fujawa. Minął dwóch obrońców i będąc sam przed bramkarzem, przerzucił piłkę na drugą nogę, zapytał się bramkarza w który róg strzelać i umieścił piłkę w przeciwnymi Po zdobyciu bramki gra Halniaka jakby troszkę siadła. Groźniej zaatakowali goście. W 65 minucie silny strzał przeleciał nad poprzeczką, a w 70 minucie wywalczyli rzut  karny po starciu bramkarza z napastnikiem. Wykonawca karnego strzelił precyzyjnie i mocno obok lewego słupka Zielińskiego i piłka po rękach wpadła do bramki. Ostatnie 20 minut to już raczej walka w środku pola i żadna z drużyna nie wypracowała klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Chcę jeszcze zaznaczyć że jeden z zawodników gości powinien w 60 minucie opuścić boisko po brutalnym faulu na Marczaku, ale nie został ukarany nawet żółtym kartonikiem. Cieszą trzy punkty , a jeszcze bardziej dobra postawa całej drużyny w tym pierwszym, bardzo ważnym meczu.

herb HALNIAK Targanice Informacje o kadrze HALNIAK Targanice

Kamil Kierczak
Rafał Zieliński

Galeria zdjęć ze spotkania

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Jałowiec Stryszawa 1:2 Dąb Paszkówka
Żarek Barwałd 2:3 Znicz Sułkowice Bolęcina
Huragan Skawica 4:3 Sokół Przytkowice
Wisła Łączany Skawa Wadowice
Żuraw Krzeszów 2:3 Babia Góra Sucha Beskidzka
Burza Roczyny 0:3 Naroze Juszczyn
BCS Zawoja 1:2 Astra Spytkowice
Halniak Targanice 1:0 Orzeł Wieprz

pon.

Babia Góra Sucha Beskidzka - Burza Roczyny
Skawa Wadowice - Żuraw Krzeszów
Orzeł Wieprz - Wisła Łączany
Astra Spytkowice - Huragan Skawica
Dąb Paszkówka - Żarek Barwałd
Naroze Juszczyn - Jałowiec Stryszawa
Sokół Przytkowice - Halniak Targanice
Znicz Sułkowice Bolęcina - BCS Zawoja

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Halniak Targanice 1:0 Orzeł Wieprz
2018-10-07, 15:00:00